Strona główna Erekcja Doznania z Kamagrą, czyli jaki jest seks po lekach na erekcję

Doznania z Kamagrą, czyli jaki jest seks po lekach na erekcję

2935
0

Obawa przed niekontrolowanym wzwodem, sztywnością penisa i efektami ubocznymi wciąż powstrzymuje wielu mężczyzn przed sięgnięciem po lek na potencję. Wątpliwości te są jednak zupełnie nieuzasadnione. Seks po lekach takich jak Kamagra jest zupełnie naturalny – dokładnie taki, jakiego można spodziewać się bez farmakologicznego wspomagania, a nawet lepszy.

Problemy z potencją u mężczyzn po 40. roku życia to zjawisko powszechne, choć wciąż jeszcze wstydliwe dla wielu panów. Prawda jest jednak taka, iż obecnie nawet zdrowi, młodzi mężczyźni w pełni sił nieraz zmagają się z różnymi dysfunkcjami seksualnymi. Podłożem najczęściej bywa stres, zmęczenie, szybkie tempo życia czy niewłaściwa dieta. Niezależnie od wieku, mężczyźni często mają opory przez sięgnięciem po leki na zaburzenia erekcji – nawet jeśli zostały one przepisane przez lekarza. Jednym z powodów jest brak wiary w „naturalność” seksu po lekach, i obawa przed niekontrolowanym wzwodem.

Czym jest Kamagra i kiedy się ją stosuje?

Kamagra to lek należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Zadaniem zawartego w niej składnika aktywnego – sildenafilu – jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu. Jednocześnie związek ten blokuje działanie enzymu hamującego erekcję. Kamagra to lek przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn zmagających się z problemami z potencją. Nie ma przy tym znaczenia, czy ich podłożem jest wiek, choroby, czy uwarunkowania natury psychicznej i emocjonalnej. Turkusowe tabletki Kamagry powstały z myślą o osobach pełnoletnich. Nie mogą być stosowane przez zdrowych mężczyzn, którzy nie mają problemu z osiągnięciem erekcji.

A jeśli zadziała nie wtedy, kiedy trzeba?

Tym, czego mężczyźni obawiają się najczęściej, jest niekontrolowana erekcja. Silny, widoczny wzwód podczas romantycznej randki raczej nie sprzyjałby jej udanemu zakończeniu. Na szczęście obawy te są zupełnie nieuzasadnione. Jak czytamy w ulotce do Kamagry, lek ten pomaga osiągać wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. Erekcja pojawia się więc w zupełnie naturalnych okolicznościach – na przykład w czasie pocałunków czy pieszczot.

Czy będzie gorzej, czyli obawy o doznania

Nadmierna sztywność penisa, erekcja tak długa i silna, że aż bolesna – tego często obawiają się mężczyźni rozważający zażycie leku na potencję. Wątpliwości te miewają swoje źródło w opowieściach powtarzanych wśród znajomych czy na anonimowych forach internetowych. Efekt taki niestety może się pojawić, ale wyłącznie przy przedawkowaniu leku.

Należy pamiętać, iż maksymalna dobowa dawka Kamagry to 100 mg, czyli jedna tabletka. Ponadto zaleca się rozpoczęcie przyjmowania leku od mniejszych dawek, np. 25 mg lub 50 mg, i zwiększanie ich wyłącznie w przypadku braku spodziewanego efektu. Mężczyźni przyjmujący Kamagrę we właściwych dawkach piszą na forach o wrażeniach wręcz przeciwnych – o „naturalności” seksu po tabletce. Jedyną różnicą, jaką obserwują, jest siła i długość erekcji. Stosowanie Kamagry zgodnie z zaleceniami nie niesie też ze sobą praktycznie żadnego ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.