zaburzenia erekcji

Pomoc w walce z zaburzeniami erekcji

Potencja, a raczej problemy z nią związane to sprawa, która wielu mężczyzną spędza sens z powiek. Dziesiątki wypróbowanych preparatów nie przynosiły efektów, a popularna Viagra okazywała się zbyt brutalnym rozwiązaniem? Aby uporać się z impotencja musisz podchodzić do sprawy kompleksowo.

Co jeść na potencję

Zaburzenia erekcji to problem medyczny, często mający swoje podłoże w psychice mężczyzny. Dlatego tak ważne jest, aby skutecznie zwalczać stres, który sabotuje nasze sypialniane wojaże. Oprócz zmniejszenia poziomu stresu bardzo ważna na drodze do udanego życia seksualnego jest odpowiednia dieta. W każdym sklepie spożywczym można znaleźć produkty, które mają pozytywny wpływ na popęd seksualny u mężczyzn. Zamiast mięsa drobiowego wybiera mięso wołowe. Regularne jedzenie czerwonego mięsa podniesie u Ciebie poziom typowo męskich hormonów co pozytywnie wpłynie na Twoją karierę „seksualnego wojownika”. A co zrobić gdy nie jemy mięsa, bądź nie lubimy wołowiny? Podobne działanie na nasz organizm mają żółtka jajek. A więc od dzisiaj pamiętaj, aby jajecznica składała się głównie z żółtek.

Vialafil – doskonała formuła

vitalafilPamiętaj, że zanim dieta i aktywność fizyczna przyniosą pożądane efekty minie sporo czasu. Aby się nie zniechęcać, możesz już teraz poprawić swoje życie seksualne stosując odpowiedni naturalny preparat. Ważne jest, abyś wybierał rozwiązania naturalne, aby nie faszerować się chemikaliami. Vialafil zawiera mnóstwo składników, z których każdy ma pozytywny wpływ na erekcję i popęd seksualny.

Johimbina

Substancja ta zwiększa wydajność organizmu, a także pobudza do w problemach z erekcją jest bardzo ważne. Badania dowiodły, że jest skuteczna w leczeniu zaburzeń erekcji o podłożu farmakologicznym. Jeśli brałeś leki z grupy antydepresantów, a teraz masz problem z erekcją, to johimbina pomoże Ci na drodze do poprawy życia seksualnego.

L-arginina

L-arginina poprawia ukrwienie, poprzez rozluźnienie naczyń krwionośnych. Dlatego często stosuje się ją po różnego rodzaju zabiegach i operacjach, ponieważ pomaga w usprawnić krążenie krwi w obrębie operowanych narządów. Również w sprawach związanych z potencją, substancja ta ma zbawienny wpływ, ponieważ wpływa na ukrwienie penisa, dzięki czemu bardzo często dodawana jest do preparatów na potencje.

Żeń-szeń

Oprócz wspomnianych johimbiny oraz L-argininy do Vialafilu dodano, również kilka innych substancji, które również mogą mieć dobry wpływ na poprawę erekcji i popędu seksualnego. Żeń-szeń znany jest z poprawy zdolności intelektualnych, ale również z tego, że może wpływać pozytywnie na erekcję.

W Vialafilu znalazły się również: tongkat ali, muira puama, avena sativa oraz xanthoparmelia scabrosa. Substancje te wpływają na różne aspekty związane z poprawą życia seksualnego począwszy od zwiększenia ilości spermy, poprzez wzmocnienie wzwodu, a skończywszy na wydłużeniu czasu stosunku seksualnego.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.Wymagane pola są oznaczone *

*