problemy w związku

Obawy przed powiększeniem członka

Ciągle jeszcze powiększanie penisa budzi wiele kontrowersji. Podobnie zresztą, jak powiększanie piersi, czy inne modyfikacje urody i płciowych atrybutów. Kontrowersje te wynikają częściowo z naleciałości kulturowych i faktu, iż tego typu zmiany są dostępne od niedawna. Wprawdzie postęp medycyny i techniki zawsze przebiega szybciej niż zmiany w społecznej świadomości, ale ostatecznie także ta świadomość ulega przemianom.

Póki co, powiększanie penisa napotyka wiele przeszkód i wykazuje się wobec niego dość powszechne niezrozumienie. Z czasem pewnie przyjdą zmiany w mentalności. Na dzień dzisiejszy trzeba opisywać i tłumaczyć, by zjawisko to stało się czymś normalnym w powszechnym odbiorze.

Męskie i kobiece obawy

penisekDla wielu panów problemem nie jest uznanie samego faktu, iż powiększanie penisa może być przydatne. Ich opór wynika z nieco innych przesłanek. Chętnie widzieliby się z większym penisem, jednak boją się podjąć konkretne kroki ku temu. Za chwilę przyjrzymy się bliżej tym przyczynom.

Z kolei kobiety chętnie modyfikują swoją urodę, powiększają usta i piersi, natomiast na powiększanie penisa patrzą z pewną podejrzliwością. Niektóre, zwłaszcza młode panie boją się bliskiego kontaktu ze zbyt dużym męskim narządem. Mimo jednoznacznej opinii wszystkich lekarzy, nie dowierzają temu, iż ich pochwa może się bardzo rozciągać i obawiają się bólu. W imię tych lęków rezygnują tak naprawdę z większej satysfakcji z pożycia.

Opinie większości kobiet są też przesiąknięte wieloma stereotypami. Wszystko co ma na celu powiększanie penisa, wydaje im się dość dziwne, tak samo jak inne modyfikacje związane bezpośrednio ze stosunkiem seksualnym. Proszę się nie obrażać i wybaczyć mi szczerość, ale tzw. nowoczesna kobieta (twór bardziej pochodzący z reklam niż rzeczywiście stąpający po tym łez padole) wcale nie jest taka nowoczesna, za jaką pragnie uchodzić.

Powiększanie penisa – co ona na to powie?

Jedną z przyczyn męskich zahamowań są właśnie kobiece obawy. Panowie, którzy chętnie zdecydowaliby się na powiększanie penisa, boją się reakcji swoich partnerek. Nie mają pewności, jak zareaguje na taką modyfikację ich ukochana. Często brak im też śmiałości, by poruszyć ten temat w rozmowie. Generalnie zbyt mało rozmawiamy ze sobą o seksie, o naszych pragnieniach i obawach z nim związanych. Często pary współżyjące ze sobą od lat nic nie wiedzą wzajemnie o swoich upodobaniach, pragnieniach i lękach, jakie towarzyszą ich zbliżeniu. Wszystko odbywa się za zasłoną milczenia. Temat ten wydaje im się zanadto krępujący. Może boją się usłyszeć prawdę? Obawiają się wytknięcia swoich niedoskonałości, więc wolą nic nie mówić. Jak w takiej sytuacji zapytać partnerkę, czy zgadza się na powiększanie penisa?

I tak pragnienie pozostaje niezrealizowane. Mimo, iż wielu mężczyzn pragnęłoby mieć większego penisa, uporczywe milczenie doprowadza do impasu. Z tego powodu, zapytani o powiększanie penisa, będę zaprzeczać jego potrzebie.

twardy wzwódNiewiara w skuteczność

Kolejna męska obawa wiąże się z niewiarą w skuteczność. Niestety zbyt wiele działań podejmujemy bez wiary w powodzenie. Odchudzamy się bez entuzjazmu, uprawiamy sport bez większej motywacji i robimy tysiące innych rzeczy byle jak, byle tylko robić. To utwierdza nas w sceptycyzmie i utrwala opinię, że w życiu nic nie da się zmienić. Dlaczego powiększanie penisa miałoby wyglądać inaczej?

Badania pokazują, że na powiększanie penisa decydują się ci mężczyźni, którzy nie boją się zmian i wierzą w powodzenie w życiu. Cechuje ich wiara we własne siły i dlatego nie boją się nowości. Dla innych niestety powiększanie penisa pozostaje tylko w sferze marzeń, czasem nawet nieuświadomionych.

 

Sprawdź ranking tabletek na powiększenie penisa

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.Wymagane pola są oznaczone *

*