Męskie ego i inne problemy

Nie ma jednoznacznej opinii na temat tego, jaka powinna być wielkość męskiego penisa. Są tacy, którzy uważają, że wszelkie próby mające na celu powiększanie penisa są bezcelowe. Przy czym nie chodzi o to, że powiększanie penisa jest niemożliwe, lecz po prostu jest niepotrzebne. Zwolennicy tej teorii uważają, że wielkość nie ma znaczenia dla kobiety. O tym, czy osiąga ona satysfakcję, decyduje wiele innych czynników, ale nie rozmiar członka jej partnera.

Jednak istnieją także udokumentowane wyniki badań, których autorzy twierdzą coś wręcz przeciwnego. Kobiety, których partnerzy przeprowadzili powiększanie penisa, uzyskują o wiele większą satysfakcję w pożyciu. Trudno się połapać w tych sprzecznych opiniach, dlatego proponuję spojrzeć na problem z nieco innej perspektywy.

Efekt psychologiczny – męskie ego

Dziś raczej nikt nie wątpi, iż jesteśmy tworem długiego i skomplikowanego procesu ewolucji. W tym procesie był taki czas, gdy osiągnęliśmy już wygląd przypominający współczesnego człowieka, jednak nie istniało jeszcze coś takiego jak cywilizacja i jej wzorce kulturowe. Pierwsze systemy religijne, o ile można je nazwać systemami, skupiały się na kulcie zmarłych przodków i duchach zwierząt. Dopiero później religia związała się z seksem i wprowadziła szereg ograniczeń w tej dziedzinie.

Ówczesny mężczyzna skupiał się głównie na polowaniach, wojnach i poszukiwaniu partnerek. By zaimponować potencjalnej wybrance musiał odnosić sukcesy na polowaniach i dać bezpieczeństwo kobiecie. Jego podstawowym atutem była więc rozwinięta muskulatura i spryt. Jednak nie tylko. W czasie prymitywnych konkurów pewną rolę odgrywała wielkość penisa. Duży penis był oznaką męskości.

Sporo się pisze o męskim ego. Nie szczędzi się negatywnych uwag na ten temat. Obecnie ostrze krytyki zostało także wymierzone przeciw wszystkiemu, co ma na celu powiększanie penisa. To przecież kolejny przejaw tego męskiego ego, które utożsamia się ze wszystkim co najgorsze. Tymczasem to właśnie ten czynnik decyduje o pewności siebie, a często także o sukcesach w życiu. To ego wcale nie musi objawiać się negatywnie, choć oczywiście może. O pewności siebie decyduje także wielkość członka. Mężczyzna z kompleksami ma problemy w zaspokojeniu swojej partnerki, problemy z erekcją i potencją. Być może nie chodzi tu o sam rozmiar w sensie fizycznym, ale o blokady psychiczne. Na dzień dzisiejszy trudno to jeszcze stwierdzić, ale wiele badań potwierdza tę teorię.

W tej sytuacji powiększanie penisa może okazać się skutecznym remedium na wiele problemów. Nie tylko tych łóżkowych.

Wystarczy pójść do psychologa?

Niektórzy wysnuwają z tego wniosek, że niepotrzebne jest powiększanie penisa. Wystarczy pójść do psychologa i wyleczyć się z wszelkich kompleksów. Mam wielki szacunek do specjalistów, w tym także do psychologów. Daleki jednak jestem od ich przeceniania. Czy jeśli byłbym słabym facetem o nikłej muskulaturze, to jakikolwiek psycholog przekona mnie, że jest inaczej? Czy po terapii poczuję się niczym mistrz kulturystyki? Nie sądzę. Zapewne także nie będę miał powodzenia u kobiet i żadna terapia tego nie zmieni. Jedyne co może poprawić moją sytuację, to podjęcie regularnych treningów na siłowni. Banalne, ale prawdziwe!

Podobnie ma się sprawa, jeśli chodzi o powiększanie penisa. Psycholog może poprawić moje samopoczucie, ale penis mi przez to nie urośnie. W trakcie zbliżenia znowu wyjdą na jaw moje kompleksy.

Powiększanie penisa jest jednak warte uwagi!

Kobiety mogą się różnić w swojej ocenie. Będą mówiły, że to nie ma znaczenia. Trzeba pamiętać, że nie zawsze ich słowa idą w parze z rzeczywistymi odczuciami. Mówią przecież, że wygląd nie gra dla nich roli, ale oglądają się raczej za dobrze zbudowanymi mężczyznami. Proponuję więc zrezygnować z tej schizofrenii i uznać, że często powiększanie penisa jest jednak potrzebne. Jeśli nawet nie samym kobietom, by odczuwały mocniej, to już na pewno mężczyznom. W tej sprawie wszyscy panowie są zgodni. Im większy tym lepszy. Skro tak, to widocznie coś w tym musi być!

Oczywiście odradzam powiększanie penisa metodą chirurgiczną. Wiąże się to ze zbyt wielkim niebezpieczeństwem. Każdy mężczyzna będzie odczuwał zrozumiały niepokój przed oddaniem swojego cennego narządu pod ostrze skalpela chirurgicznego.

Można jednak przeprowadzić powiększanie penisa metodami o wiele mniej drastycznymi. Obecnie w sprzedaży są zarówno tabletki i inne preparaty umożliwiające nieinwazyjne powiększanie penisa.

 

Sprawdź ranking tabletek na powiększenie penisa

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.Wymagane pola są oznaczone *

*