wydłużanie członka

Jak przeprowadzić powiększanie penisa?

Jak długi i gruby powinien być męski penis? To pytanie nurtuje wiele osób. Wszystkie przeprowadzane badania wskazują na jedno – większość mężczyzn jest niezadowolona z rozmiarów swojego penisa. Wprawdzie zwykle nie mówią tego wprost, ale każdy chciałby, by jego członek był dłuższy i grubszy. Wiarygodności tym badaniom dodaje fakt, iż powiększanie penisa jest jedną z częściej wpisywanych fraz w wyszukiwarkach internetowych.

Oferowane odpowiedzi

Skoro powiększanie penisa jest tak często wpisywane przez użytkowników internetu, to zapewne istnieje także masa stron z poradami na ten temat. Tak rzeczywiście jest. Porad jest mnóstwo, a jeszcze więcej serwisów oferujących płatne e-booki na ten temat. W tych elektronicznych poradnikach zostało opisane powiększanie penisa na wszelkie możliwe sposoby.

Kupując taką książkę, nie wiemy, za co płacimy i czy zawarta w niej wiedza jest coś warta. Można wprawdzie sugerować się opiniami innych, ale z tym także różnie bywa. Zapewne wiele osób uzna, że podobne ryzyko towarzyszy wszelkim zakupom, a zwłaszcza tym dokonywanym w tak newralgicznej sferze jak powiększanie penisa, która aż prosi się o różne nadużycia. To jednak nie do końca prawda. Różnica jest dość znaczna.

udany seksWolność słowa i jej ujemne strony

Każdy z nas może napisać książkę i ją sprzedawać. Możemy w niej twierdzić wszystko, co przyjdzie nam do głowy, wszystko co podpowie nam nasza wiedza, jak i wyobraźnia. Wszystko dopóki nie wchodzimy jawnie w kolizję z przepisami prawnymi w naszym kraju. Przykładów takiej radosnej twórczości nie brakuje. Poradniki na temat odchudzania, bzdurne porady dla kulturystów pisane przez ludzi, którzy nie mieli nigdy sztangi w ręku oraz cała masa innych poradników, książek pseudo-historycznych itp. Nie inaczej może być opisane powiększanie penisa. Wystarczy znaleźć wydawcę, a obecnie nawet to nie jest konieczne, bo książkę można sprzedawać w wersji elektronicznej bez pośredników.

Więcej wymogów, większe gwarancje

Zupełnie inaczej będzie to wyglądało, gdy zachce mi się wprowadzić na rynek jakiś preparat prozdrowotny lub przyrząd. Tu już potrzebne są badania naukowe i atesty. Nikt nie będzie sprzedawał podobnych produktów bez badań. W ulotce informacyjnej nie mogę już twierdzić wszystkiego, co podsuwa mi moja imaginacja.
Jeśli dla przykładu zainteresuje nas powiększanie penisa za pomocą przyrządu Jes-Extender, to mamy dostęp do wyników badań naukowych, które zostały nawet zaprezentowane na Międzynarodowym Sympozjum na Temat Operacji Rekonstrukcyjnych Narządów Płciowych.

Powiększanie penisa – zmiana metody

Chirurgiczne powiększanie penisa ma już dość długą tradycję, ale mimo wszystko nie udało się tą drogą wynaleźć skutecznej i bezpiecznej metody powiększania męskich narządów płciowych. Obserwowano zbyt wiele powikłań, by nie dało to do myślenia co bardziej światłym chirurgom. Jednym z nich był dr Finn W. Knudsen, duński chirurg plastyczny, który wraz z kilkoma innymi lekarzami założył w 1994 roku DanaMedic.

Ci naukowcy odkryli kilka zasad i na ich podstawie stworzyli przyrząd Jes-Extendr. Jego pojawienie się na rynku sprawiło, że nie trzeba już uciekać się do niebezpiecznych operacji. Daje nie tylko bezpieczeństwo, ale także o wiele lepsze efekty.

Współdziałać z naturą

W procesie ewolucji organizmy wykształciły niezwykle zdolności przystosowawcze. Wystarczy spojrzeć na długie szyje żyraf. Podobnie swoje szyje wydłużają przedstawicielki niektórych afrykańskich plemion, w których długa szyja uchodzi za atrybut kobiecej urody. Nawet ludzki kościec poddany odpowiednim naciskom zwiększa swój rozmiar ponad genetyczny limit.

Rodzi się więc pytanie, czy podobne zjawiska mogą zachodzić, jeśli chodzi o powiększanie penisa? Jest to narząd pozbawiony kości i w czasie erekcji gwałtownie pęczniejący pod wpływem napływającej krwi. Wówczas też chwilowo zwiększa swój rozmiar. Skoro tak, to modyfikacja nie powinna być trudna.

Dowiedziono tego już przed wiekami w Indiach. Tam zwolennicy starego kultu bogini Kali obciążają swoje członki ciężarkami i wydłużają je do niesamowitych rozmiarów. Wprawdzie takie powiększanie penisa jest nazbyt niebezpieczne, a jego adepci często nie są już w stanie osiągnąć erekcji, ale znacznie łagodniejsza metoda może dać dobre i satysfakcjonujące efekty.

Powiększanie penisa za pomocą Jet-Extender nie jest więc jakimś niesprawdzonym ewenementem, lecz mądrym wykorzystaniem praw natury. Tkanka poddawana sile rozciągającej stopniowo zwiększa swoje rozmiary. Wystarczy tylko tyle lub aż tyle, by przestać należeć do grona niezadowolonych z wielkości swojego członka. Przyrost rzędu 2 milimetrów tygodniowo może wydawać się mało imponujący, ale ziarnko do ziarnka…

 

Sprawdź ranking tabletek na powiększenie penisa

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.Wymagane pola są oznaczone *

*